O mě

Lucie Mattabu

Působím pod tanečním pseudonymem Lucie Mattabu. Moje lekce můžete navštívit nejčastěji v brněnském Centru Tance. Čas od času zavítám také do pražských prostor téže taneční školy. Zatančit si se mnou můžete také na pobytových tanečních akcích. Více informací najdete zde.

Dlouhá léta jsem se věnovala orientálnímu tanci, který mám skutečně ráda, nicméně jsem cítila, že to není ta pravá cesta pro mě. V roce 2007 jsem navštívila seminář flirt dance, který vedla Eva Procházková a byla jsem ztracena. Zamilovala jsem se do tohoto tanečního stylu. Fascinovaly mě možnosti, které skýtá, i hlubiny, jaké ženské duši otevírá.  Líbila se mi radost a nadšení, které čišely ze všech přítomných. Dospělé ženy se najednou staly rozvernými puberťačkami a úplně zapomněly na starosti všedních dnů. Byly jsme jak utržené ze řetězu, když jsme začaly objevovat vlastní smyslnost a erotické vyzařování. Na hodině bylo všechno dovoleno a my si mohly přestat hrát na slušně vychované poslušné ženy.

Okamžitě jsem se vydala do knihkupectví a začala studovat S faktor v knize Sheily Kelley. S lektorskou přípravou mi v Centru Tance pomáhala Eva Procházková. Již další rok jsem se stala lektorkou flirt dance a začala v Brně vyučovat. Tentýž rok jsem vymyslela a také pod hlavičkou Centra Tance zorganizovala v Brně první Flirt party, kde mohly v odpovídajícím prostředí tanečnice z kurzů předvést svoje nové umění. Mými tanečními kurzy v Centru Tance již prošlo více než 1000 žen.

V roce 2010 jsem zavedla do výuky v Centru Tance koncept flirt dance Body&Mind, o kterém se můžete více dočíst zde.

V roce 2014 jsem se jako spíkr podílela na velké akci pro ženy Ženy ženám Živě, která se konala 12.4. v Brně v Mahenově divadle.

V roce 2016 jsem založila taneční skupinu Roses , kterou můžete v různém obsazení vidět na vystoupeních nejčastěji v jihomoravském kraji.

Moc ráda vás přivítám na svých lekcích!
www.flirtdance.eu